jak výzkum probíhal?
1.
step one
 Pozvali jsme 100 žen k účasti ve výzkumu ve dvou lokalitách, v Praze a Brně. Druhá část testování probíhala doma.
2.
step two
Požádali jsme je, aby ohodnotily naše výrobky  ve srovnání s konkurenčními produkty, aniž by je poznaly podle balení nebo etikety.  
3.
step three
Účastnice hodnotily výrobky  bez znalosti jejich ceny. 
4.
step four
Nezávislá agentura odpovědi zpracovala a jejich výsledek si můžete přečíst níže.
71 % žen, kterým se
líbí vůně Chanel
Allure EDP, se líbí
také parfum Far Away
Beyond The Moon*
Chci vědět víc o Far Away
Beyond The Moon
*Na základě dvojitě zaslepeného testování vůní Avon Far Away Beyond The Moon a Chanel Allure EDP, provedeného v březnu 2023 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze, na vzorku 60 uživatelek vůní ve věku 18-55 let. Počet žen, kterým se líbila prémiová vůně N=41, poziti vní hodnocení na 6bodové škále.
60 % žen by dalo
přednost vůni Avon
TTA Wonder EDP před
Gucci Bloom EDP*
Chci vědět víc o TTA Wonder EDP
*Na základě dvojitě zaslepeného testování vůní Avon TTA Wonder EDP a Gucci Bloom EDP, provedeného v březnu 2023 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze, na vzorku 60 uživatelek parfémů ve věku 18–55 let.
82 % žen, kterým se
líbí vůně Givenchy
Irresistible EDP, se
líbí také Avon EVE
Privé EDP*
Chci vědět víc o Eve Privé EDP
*Na základě dvojitě zaslepeného testování vůní Avon EVE Privé EDP a Givenchy Irresistible EDP, provedeného v březnu 2023 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze, na vzorku 60 uživatelek parfémů ve věku 18–55 let. Počet žen, kterým se líbil Givenchy Irresistible N=49, pozitivní hodnocení na 6bodové škále.
89 % žen, které
pozitivně hodnotí
tužku na oči Benefit
BAD gal BANG liner,
také pozitivně hodnotí
tužku na oči Avon
Glimmerstick*
Chci vědět víc
o tužce na oči Glimmerstick
*Na základě dvojitě zaslepeného testování tužek na oči Avon Glimmerstick a Benefit Bad Gal BANG Liner, provedeného v březnu 2023 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze, na vzorku 60 uživatelek tužek na oči ve věku 18–55 let. Počet žen, kterým se líbila tužka na oči Benefit Bad Gal BANG Liner N=54, pozitivní hodnocení na 6bodové škále.
87 % žen, které
pozitivně hodnotí
řasenku Mac In Extreme
Dimension Mascara,
také pozitivně hodnotí
řasenku Avon Lash
Genius Mascara*
Chci vědět víc o řasence Lash Genius
*Na základě dvojitě zaslepeného testování řasenek Avon Lash Genius Mascara a Mac In Extreme Dimension Mascara, provedeného v březnu 2023 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze, na vzorku 60 uživatelek řasenek ve věku 18–55 let. Počet žen, kterým se líbila řasenka Mac In Extreme Dimension Mascara N=45, pozitivní hodnocení na 6bodové škále.
86 % ŽEN,
KTERÝM SE LÍBÍ VŮNĚ
YSL BLACK OPIUM EdP,
SE LÍBÍ TAKÉ
FAR AWAY REBEL EdP*
CHCI VĚDĚT VÍC O FAR AWAY REBEL EdP
*Na základě dvojitě zaslepeného testování vůní Far Away Rebel EDP a YSL Black Opium EDP, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze a Brně, na vzorku 100 uživatelek parfémů ve věku 24–55 let. Počet žen, kterým se líbil YSL Black Opium N=71, pozitivní hodnocení na 6bodové škále.
66 % ŽEN,
KTERÝM SE LÍBÍ
VŮNĚ CHLOÉ NOMADE EdP,
SE LÍBÍ TAKÉ
AVON ATTRACTION
FOR HER EdP*
CHCI VĚDĚT VÍC O AVON
ATTRACTION FOR HER EdP
*Na základě dvojitě zaslepeného testování vůní Avon Attraction for Her EDP a Chloé Nomade EDP, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze a Brně, na vzorku 100 uživatelek parfémů ve věku 24–55 let. Počet žen, kterým se líbil Chloé Nomad EDP N=62, pozitivní hodnocení na 6bodové škále.
75 % ŽEN,
BY DALO PŘEDNOST VŮNI
TTA TODAY FOR HER EdP
PŘED CHANEL n.5 EdP*
CHCI VĚDĚT VÍC O TTA TODAY FOR HER EdP
*Na základě dvojitě zaslepeného testování vůní Avon TTA Today for Her EDP a Chanel n.5  EDP, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze a Brně, na vzorku 100 uživatelek parfémů ve věku 24–55 let. 
82 % ŽEN
BY DALO PŘEDNOST
MATNÉ RTĚNCE ULTRA MATTE PŘED MATNOU RTĚNKOU
MAC RETRO MATTE*
CHCI VĚDĚT VÍC O RTĚNCE ULTRA MATTE
*Na základě dvojitě zaslepeného testování matných rtěnek Avon Ultra Matte a MAC Retro Matte, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, ve studiu v Praze a Brně, na vzorku 100 uživatelek rtěnek ve věku 24–55 let.
95 % ŽEN,
KTERÉ BYLY SPOKOJENY
SE SÉREM ESTÉE LAUDER
ADVANCED NIGHT REPAIR,
BYLY TAKÉ SPOKOJENY
S OBNOVUJÍCÍM
ANEW POWER SÉREM*
CHCI VĚDĚT VÍC O OBNOVUJÍCÍM
ANEW POWER SÉRU
*Na základě dvojitě zaslepeného testování sér Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex a zkrášlujícího a omlazujícího pleťového séra s Protinolem™, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, v domácnostech v Praze a Brně, na vzorku 101 uživatelek sér ve věku 24–55 let. Každé sérum bylo testováno po dobu 3 dnů. Počet žen, které byly spokojeny se sérem Estée Lauder Advanced Night Repair Multi-Recovery Complex N=84, pozitivní hodnocení na 6bodové škále.
Chcete-li se dozvědět více, jednoduše si stáhněte celou zprávu kliknutím na tlačítko níže
výsledky testu 2023výsledky testu 2022